• klub

01. Přepis limbického otisku

Limbický otisk je naše emoční paměť, která vzniká již při našem vlastním početí, těhotenství, porodu a v dětství. V tomto našem vývojovém období vznikají všechny emoční otisky,  které poté celý život nevědomě spojujeme s určitými myšlenkovými vzorci nebo na základě nich různé vzory myšlení a chování přebíráme.

Přepisem limbického otisku se vědomě otevíráme procesu léčení emočních otisků. Samotný přepis nezmění naši osobnost, protože to, jací jsme si zvolili, abychom mohli nést přesnou kombinaci vlastností, schopností a energií, které nám umožňují co nejlépe plnit svá životní poslání. Přepis limbického otisku „zboří“ určité hranice v našem vnímání a tím získáváme možnost udělat velký krok k sobě samému. Důležité ale je, aby to člověk nebral jako jednorázovou akci ve smyslu – teď mám hotovo, mám přepsaný limbický otisk, jsem bez karmy a podobně.. V podstatě totiž jde o stálý proces posouvání těch hranic vnímání a uvědomování si dalších vrstev emočních otisků. Přepis limbického otisku nám dokáže přespat limbický otisk do takové míry, do jaké jsme připraveni.

Přestože se někdy tvrdí, že lze udělat jednorázově kompletní přepis limbického otisku, tak my to vnímáme tak, že samotný přepis limbického otisku vám může hodně rozšířit obzory a můžete díky němu pocítit hluboké sebeuvědomění, ale celkově přespat nelze. Jde v podstatě o stálý spirálovitý proces a „cílem“ není přepsat vzorce myšlení a chování za jiné, ale vnímat za myšlenkovými vzorci emoční otisky, které nás k nim vedou a vzorce podporují a tyto emoční otisky léčit.

V kurzu Intuitivní mysl jsou pro vás připraveny materiály k jednotlivým fázím, v kterých prvotní emoční otisky vznikají (fáze jsou ve skutečnosti kvantové, takto lineárně rozškatulkovány jsou pouze proto, aby se tomu dokázala otevřít naše lidská – lineární – mysl, v Klubu vše  propojíme i s myslí intuitivní ;-) ) :

1) početí – v této fázi dochází k prvnímu otisku, při kterém získáváme energetický náboj, ale i mnoho dalších informací.
2) těhotenství – zde mimo jiné získáváme důvěru v prostředí, které nás obklopuje, jestli je to láska nebo strach…
3) porod – při svém porodu můžeme získat otisk plné důvěry ve svoje schopnosti, v to jestli jsem respektováni, nebo také pravý opak (a mnoho dalších důležitých informací, které nezapomeneme)
4) odstřižení od placenty – nejvíce opomíjená a nepochopená potřeba čerstvě narozeného člověka je jeho propojení s placentou, jejíž předčasné odstřižení v náš zanechává silné vibrace nedostatku a zoufalství
5) dětství – ve svém dětství si otisky, které jsme získali v předchozích bodech buď ještě více vryjeme do limbického systému, nebo je můžeme zmírnit či úplně změnit, záleží na vědomí našich rodičů (zvolili jsem si je přesně takové, jací jsou)

Způsob přepisu limbického otisku přes nástroje připravené v Klubu je jedinečný v tom, že se k němu můžete kdykoli vrátit a celým procesem znovu projít – vše je ve vašem individuálním tempu, podle vašich jedinečných potřeb a s vědomou spoluprací se všemi elementy.

www.IntuitivniMysl.cz

 

 

7 Komentářů

  1. Dobrý den, můžu současně s svým přepisem udělat také přepis limbického otisku svým dětem a manželovi?

  2. Fantastické informace, srozumitelnost a naprosto božské mapy, jsem zvědavá, jak to všechno vstřebám, zatím z toho mám pročištěné minimálně slzné kanálky ;-) ale to možná hlavně souvisí s mým těhotenstvím ;-)
    Jsem šťastná, že se to ke mně dostalo právě teď :heart: (*)

  3. Za 21 dní dáň vědět ;-)
    Profesionální zpracování průvodce :palec:

Napsat komentář